900 грн/сут, Соломенский район

900 грн/сут, Соломенский район

Апартаменти в оренду на добу, годину в Солом'янському районі.

Апартаменти в оренду на добу, Солом'янський район, зручне розташування поруч із залізничним вокзалом. Адреса: вул. Патріарха Мстислава Скрипника, Київ.

Список доступних апартаментів. Ціна: 900 грн за добу. Без посередників.

Апартаменти в Києві на добу. Вільні. Затишні. Бронюйте.

Апартаменти знаходяться в Солом'янському районі, поруч з площею Солом'янською. Новий житловий комплекс "Александрія".

Затишні та теплі апартаменти. Ви отримаєте масу задоволення, обираючи наш варіант для оренди на добу в Києві.

Все необхідне для комфортного проживання.

Можливість розміщення до 4 осіб.

Інтернет WI-FI, гаряча вода доступні цілодобово. Постільні принадлежності надаються. Побутова техніка: утюг, фен, мікрохвильова піч, телевізор, холодильник.

Поруч з будинком розташовані великий супермаркет "МЕГАМАРКЕТ", "Екомаркет", продуктовий магазин "BILLA".

Також у районі розташовані: Академія МВС України, Київський Апеляційний суд, Національний університет оборони України, Київський національний університет будівництва і архітектури, Інститут кардіології ім. академіка Н.Д. Стражеско АМН України.

Ці апартаменти також підходять для людей, які проходять обстеження та лікування в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Н.М. Амосова.

До залізничного вокзалу 10 хвилин пішки.

Загалом, будинок знаходиться в дуже зручному місці міста. До центру (вулиці Большої Васильківської, колишньої Красноармійської) можна дістатися тролейбусом за 15 хвилин.

Для бронювання дзвоніть за номерами: +38(068)8061304

  

где снять жилье в киеве

каждый район привлекателен по-своему, однако при выборе квартир на сутки в киеве без посредников, необходимо учитывать различные факторы. в столице десять районов.

на левом берегу расположены днепровский, деснянский и дарницкий. на правом берегу находятся святошинский, подольский, голосеевский, шевченковский, печерский, оболонский, соломенский районы.

для тех, кто ищет доступную аренду квартир на сутки в киеве, идеальным вариантом будет снятие жилья в соломенском районе, известном самыми низкими ценами на рынке аренды в столице. также доступно подобное жилье в троещине, где расположены рынок «юность» и торговый центр «фестивальный».

печерский район, где находится киево-печерская лавра, является центральным районом столицы. квартиры здесь посуточно являются дороже. тем не менее, сервис reel.arbayt.com.ua поможет вам сделать безопасную аренду однокомнатной, двухкомнатной или трехкомнатной квартиры на сутки без посредников в киеве.

читайте также: квартиры на сутки в киеве.

в киеве есть варианты временного проживания для любого. важно лишь выбрать достоверную информацию. на нашем сайте вы познакомитесь с проверенными владельцами, которые сдают квартиры на сутки. остерегайтесь мошенников, требующих предоплату полной суточной аренды.